NIEDZIELA ŚW. RODZINY – 26.12.2021 r.

  1. Przeżywamy w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Niedzielę Świętej Rodziny. Pamiętajmy dziś szczególnie o naszych rodzinach w naszej modlitwie.
  2. W najbliższą sobotę będziemy przeżywać Nowy Rok. Jest to uroczystość św. Bożej Rodzicielki Maryi, Msze św. tego dnia będą odprawione o godz. 9.00, 11.00, 17.00. Natomiast w przyszłą niedzielę zapraszam także na Mszę św. o 7.30.
  3. 31 grudnia w piątek zapraszam na wieczorną Eucharystię oraz nabożeństwo dziękczynne za mijający rok i prosić także będziemy o potrzebne łaski na nowy rok 2022 r. nabożeństwo rozpoczniemy o 17.30.
  4. Pragnę przypomnieć o koncercie kolęd w wykonaniu dzieci oraz ich rodziców „Rodzinne Kolędowanie”, które planujemy na Święto Trzech Króli tj. 6 stycznia. Rodziców wraz z dziećmi, którzy chcieliby zaśpiewać kolędy bardzo proszę by się zgłaszały w tej sprawie do Pani Iwonki.
  5. Informacje na temat sposobu odwiedzin kolędowych w tym roku, podam w przyszłą niedzielę.
  6. Dziękuję ze wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii, również z wpłaty na konto parafialne.
  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Małego Gościa” a także kalendarz w cenie 15 zł
  8. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia, na ten czas niech Dobry Bóg Wam błogosławi.

Skip to content