II Niedziela Adwentu – 5.12.2021 r.

  1. W Adwencie Msze św. roratnie będą odprawiane we wtorki i soboty o godz. 6.30. Nie będzie Mszy św. w te dni o godz. 18.00 chyba, że jest już zamówiona intencja. Na Msze roratnie zapraszam szczególnie dzieci z lampionami.
  2. W przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. o 7.30, zapraszam na Msze św. o godz. 9.00, 11.00 oraz 17.00.
  3. Z wtorku na środę przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP zapraszam na nocną adorację wraz z Maryją. Adorację ofiarujemy w intencji dzieci i rodzin naszej parafii oraz w intencji naszej Ojczyzny. Adorację rozpoczniemy o godz. 20.00.
  4. W czasie Adwentu podejmujemy piękną inicjatywę, zbiórki produktów żywnościowych oraz środków czystości itp. dla najbardziej potrzebujących rodzin w naszej Parafii. Zachęcam o pełne otwartości serce, szczególnie ważna jest to postawa by dostrzegać potrzeby innych.
  5. Do puszki pod chórem, do której zwykle składamy ofiary na kwiaty, zbieramy tym razem ofiary na świąteczną dekorację naszego Kościoła. Bóg zapłać.
  6. Dziękuję ze wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii, również z wpłaty na konto parafialne. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła, dziękuję za ofiary do puszki składane na dekoracje kwiatowe. Zapraszam w każdy piątek po Mszy św. do sprzątania naszej świątyni.
  7. Można nabyć opłatki na stół wigilijny, są one poświęcone (nie jak te sprzedawane w marketach), ofiary z opłatków przeznaczymy na wstawienie nowych drzwi do salki parafialnej. Za wszelkie ofiary – Bóg zapłać.
  8. Są do nabycia świece CARITAS „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom” mała – 5 zł.
  9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Małego Gościa” a także kalendarz w cenie 15 zł
  10. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia, na ten czas niech Dobry Bóg Wam błogosławi.

Skip to content