I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 6.03.2022 r.

1. W okresie Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwa „Drogi Krzyżowej” w każdy piątek o 16.30 dla dzieci oraz o 17.30 dla dorosłych. Na nabożeństwo „Gorzkich Żali” zapraszam w każdą niedzielę na 8.40 oraz na 16.30. W poniedziałek i wtorek nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.
  2. Zapraszam dzieci pierwszokomunijne na próby śpiewu przed pierwszą komunią św. Próby są prowadzone przez Panią Iwonkę w każdą niedzielę o 10.30.
  3. Podczas zbiórki do puszek na pomoc mieszkańcom Ukrainy zorganizowaną przez Polską Akcję Humanitarną „Caritas” w zeszłą niedzielę oraz w środę popielcową po każdej Mszy św. zebraliśmy 6520 zł. Bardzo gorąco dziękuję za wasze wielkie serce i wrażliwość. Ofiary już przekazane zostały do Caritas Archidiecezji Warmińskiej.
  4. Za tydzień w II niedzielę WP przeżywać będziemy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi ks. Bartłomiej Matczak – Dyrektor „Domus Mariae” w Gietrzwałdzie. Nauki rekolekcyjne w niedziele podczas każdej Mszy św. 7.30, 9.00, 11.00, 17.00. Oraz w poniedziałek i wtorek Msze św. z nauką o 17.00 i 19.00.
  5. Dzisiejsze ofiary przeznaczamy zgodnie z zapowiedzią na ogrzewanie naszego kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. Dziękuję ze wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii, również za wpłaty na konto parafialne. Dziękuję za sprzątanie kościoła w zeszły piątek. Ofiary składane do puszki pod chórem przeznaczamy na dekorację wielkanocną grobu Pańskiego.
  7. Do nabycia jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”, w cenie 8 zł oraz „Małego gościa” – 5 zł.